flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбудеться оприлюднення Вищою радою правосуддя щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні за 2017 рік

13 квітня 2018, 09:26

13 квітня 2018 року в м. Чернівці відбудеться прес-конференція, присвячена презентації Щорічної доповіді Вищої ради правосуддя «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні»

 

   13 квітня 2018 року о 9:30 в м. Чернівці відбудеться прес-конференція, присвячена презентації Щорічної доповіді Вищої ради правосуддя «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».

  Зазначену доповідь Вища рада правосуддя готує в співпраці з органами суддівського самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя, громадськими об’єднаннями з метою зміцнення незалежності суддів та авторитету правосуддя в Україні. Доповідь за 2017 рік – це офіційний документ, у якому вперше систематизовано та проаналізовано інформацію про стан забезпечення незалежності судової гілки державної влади в Україні.   

  Перша презентація Щорічної доповіді Вищої ради правосуддя «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні у 2017 році» відбулася 23 лютого 2018 року в м. Києві. У продовження цього заходу регіональні презентації та обговорення Щорічної доповіді заплановано провести в містах Чернівці, Харкові та Львові. Указані заходи організовано спільно Вищою радою правосуддя та проектом Ради Європи «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини», який фінансується Фондом з прав людини.

  Участь у прес-конференції в м. Чернівці візьмуть: Ігор Бенедисюк, Голова Вищої ради правосуддя, та Мортен Енберг, Голова Офісу Ради Європи в Україні. Крім того, у презентації Щорічної доповіді також бере участь Дануте Йочієне, суддя Конституційного Суду Литви, міжнародний експерт Ради Європи та колишня суддя Європейського суду з прав людини.

  Місце проведення заходу − готель «Буковина», вул. Головна, 141,
м. Чернівці.

 

 

 

Прес-служба,

апеляційного суду Чернівецької області