flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судді-спікери

ПРЕС-ЦЕНТР

 

   Для забезпечення прозорості судової системи та підвищення авторитету судової влади апеляційний суд Чернівецької області має на меті побудову партнерських стосунків та налагодження тісної співпраці із засобами масової інформації. Надавати спеціальні професійні коментарі у ЗМІ, щодо розгляду кримінальних та цивільних справ, доручено: суддям-спікерам та прес-секретарю суду.

   Суддя-спікер – суддя апеляційного суду Чернівецької області, який уповноважений висвітлювати офіційну позицію від імені суду, брати участь у публічних заходах за участю представників засобів масової інформації, а також виконувати інші повноваження, спрямовані на реалізацію комунікаційної стратегії суду.

   Відтак, такими повноваженнями в апеляційному судді Чернівецької області наділені:

                                         

Потоцький Володимир Пилипович                                                   Лисак Ігор Никодимович

                                                                  (суддя кримінальної палати)                                                      (суддя цивільної палати)

                                                                            тел. 55-93-90

  

   Прес-секретар суду – особа, яка за дорученням голови суду чи керівника апарату надає інформацію про діяльність суду для представників ЗМІ та громадськості.

   Також, прес-секретар здійснює оприлюднення відповідної інформації (новин, прес-анонсів та прес-релізів) на веб-сторінці суду офіційного порталу Судової влади України  та на сторінці суду в соціальних мережах: Facebook та Twitter. На яких оприлюднюється інформація про заходи, які проводить суд, а також ті, в яких беруть участь судді та працівники апарату тощо.

   Апеляційний суд Чернівецької області  постійно  співпрацює з  місцевими, регіональними та центральними ЗМІ, для планового висвітлення питань, щодо організаційної роботи суду,  правової просвіти, діяльності суддів, а також розгляду справ, які викликають суспільний інтерес (тощо).

 

   Ел. пошта прес-службиpress@cva.court.gov.ua

   Офіційна веб-сторінка: http://cva.court.gov.ua/sud2490/;

   Facebook: https://www.facebook.com/Appealcourt/;

   Twitter: https://twitter.com/?lang=ru.