flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомлення про виклик у судове засідання Фештор Тетяна Іванівна

01 листопада 2018, 09:54

   З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ст. 128 ч 11 ЦПК України, Апеляційним судом Чернівецької області, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб, місцезнаходження яких невідоме. 

     апеляційне провадження № 22-ц/794/974/18

     номер справи №725/1414/18

   Фештор Тетяна Іванівна викликається у судове засідання  08 листопада 2018 року, о 12 год. 30 хв., як відповідач у цивільній справі за позовом  Фештора Михайла Михайловича до Фештор Тетяни Іванівни, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача - Державний професійно-технічний навчальний заклад Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту про усунення перешкод в користуванні житловою кімнатою у гуртожитку, шляхом вселення, за апеляційною скаргою Мандзюка Віктора Борисовича, який представляє інтереси Фештора Михайла Михайловича на рішення Першотравневого районного суду м.Чернівці від 16 липня 2018 року.

    Судове засідання відбудеться в приміщенні Апеляційного суду Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, Центральна площа, 9.

   Явка до суду не є обов’язковою. У разі неявки в судове засідання сторін або їх представників, справа буде розглянута за їх відсутності.