flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомлення про виклик у судове засідання Яцюк Марії Іванівни

17 вересня 2018, 11:37

   З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ст. 128 ч 11 ЦПК України, апеляційним судом Чернівецької області, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб, місцезнаходження яких невідоме. 

     апеляційне провадження № 22-ц/794/856/18

     номер справи №725/4322/17

   Яцюк Марія Іванівна викликається у судове засідання 03 жовтня 2018 року, о  10 год. 30 хв., як позивач у цивільній справі за позовом Яцюк Марії Іванівни до Чернівецької міської ради, Мацейко Марії Володимирівни, Мацейко Олександра Івановича, Мацейко Володимира Олександровича, Березовської Вікторії Олександрівни, Бадяк Федора Володимировича, третя особа: Державний реєстратор Чернівецького міського комунального бюро технічної інвентаризації Недошитко Надія Богданівна, про визнання незаконним рішення та його скасування, за апеляційною скаргою Глуговського Анатолія Петровича від імені Яцюк Марії Іванівни на рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці від 21 червня 2018 року.

   Судове засідання відбудеться в приміщенні Апеляційного суду Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, Центральна площа, 9.

   Явка до суду не є обов’язковою. У разі неявки в судове засідання сторін або їх представників, справа буде розглянута за їх відсутності.